Dirbtuvių ciklas „Žaliuojantys Šilainiai“!

Nors Šilainiai dažniausiai yra apibūdinami kaip pilkiausias Kauno mikrorajonas, pažvelgus iš arčiau čia galime rasti per daug metų vietinių gyventojų rankomis sukurtą gamtinj sluoksnį: betoninių daugiabučių kiemai pamažu buvo prisijaukinti, juos apželdinant įvairiais gyventojų akims mielais augalais, o VIII forto teritorijoje buvo suformuoti Šilainių sodai, kur ir dabar lysvės tebėra prižiūrimos aktyvios bendruomenės ir perduodamos iš rankų į rankas.

Kaunas2022 kviečia Šilainių bendruomenę toliau rodyti iniciatyvą ir vystyti pokalbį apie šalia jų namų esančias žaliąsias erdves. Dabar, labiau nei bet kada mus supančios aplinkos kokybė yra svarbi, siekiant atremti mūsų miestams gresiančius iššūkius, ir išlaikyti juos saugius mums ir ateities kartoms.

Kaunas2022 kartu su programos „Kurk Lietuvai“ alumnais – architektėmis Gintare Kapočiūte ir Gaudre Znutaite bei urbanistu Ignu Kazlausku – kviečia visus Šilainių gyventojus į dirbtuvių ciklą „Žaliuojantys Šilainiai“.

 

Sekite naujienas apie renginį „Žaliuojantys Šilainiai“ diskusijų skiltyje. https://www.facebook.com/events/373077190905744/?active_tab=discussion

 

Programa gali keistis bei pildytis, atsižvelgiant į oro sąlygas ir galiojančius Covid reikalavimus

SVARBU: Prašome turėti apsaugos kaukę ir Galimybių pasą veikloms viduje. Nepamirškite pasirūpinti tinkamais darbo rūbais, avalyne ir pirštinėmis numatytose dirbtuvėse lauke.

Renginį palaiko „Kaunas 2022“ bendruomenių programa „Fluxus Labas!“

Renginio metu gali būti filmuojama arba fotografuojama.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content