Derliaus šventė

Šiais metais kiek vėliau vyko derliaus šventė, todėl savo užaugintomis daržovėmis ne visi galėjo pasipuikuoti, teko degustuoti įvairių patiekalų, pagamintų iš daržovių ir vaisių.

Didžiausios ir įmantriausių formų daržovės buvo užaugintos Janinos Stasiukynienės sode, na o patiekalų degustacijoje geriausio įvertinimo sulaukė Reginos Bazevičienės daržovių su lašiša tortas, Vilijos Barzdžiuvienės rauginti grybai, Dainos Norkaitienės mišrainė su pupelėmis, Virginijos Pranckevičienės daržovių salotos ir kitų šeimininkių puikūs patiekalai iš moliūgų, cukinijų, obuolių, morkų.

Muzikinę renginio dalį puikiai papildė viešnios iš Veiverių – moterų vokalinis ansamblis „Radasta“ ir mūsų Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“ vadovaujami vadovės Aurelijos Bareišienės.

Susirinkusius sveikino LR seimo nario Ramūno Karbauskio padėjėja  Vaida Pranarauskaitė, šventės organizatorės VDU botanikos sodo draugų klubo pirmininkė Vida Mildažienė, Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Šventėje netrūko ir staigmenų: svečiai iš Sakartvelo Marija ir Georgijus buvo sužavėti mūsų bendruomenės nuoširdumu. Marija šiuo metu gyvena Kaune ir mokosi lietuvių kalbos, ji mums labai gražiai padainavo. Taigi, svečių iš Sakartvelo dėka renginys tapo tarptautiniu.

 

Šventė yra Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Aleksoto bendruomenės centro renginiai ir iniciatyvos“ sudėtinė dalis.

 

 

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Skip to content