Dėl prašymų pateikimo iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos maistu ir higienos priemonėmis 2021 metais gauti

Informuojame, kad visi prašymai dėl Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos maistu ir higienos priemonėmis paramai gauti, kurie buvo priimti
2019-12-01–2020-12-01 laikotarpiu, galioja iki 2021 m. gruodžio 31 d. imtinai (pateiktų prašymų galiojimo terminas yra pratęstas).

Jeigu pasikeitė Jūsų ir kartu su Jumis gyvenančių asmenų pajamos ar Jūsų prašyme nurodytas kontaktinis telefono numeris  būtinai privalote apie tai  mus informuoti.

Pažymime, kad karantino ir (arba) valstybės ar savivaldybės lygio ekstremaliosios situacijos laikotarpiu, nauji klientai prašymus dėl Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos maistu ir higienos priemonėmis paramai gauti 2021 metams, gali teikti nuotoliniu būdu (telefonu, elektroniniu paštu).

  • Žydrė Vaitiekūnienė, tel. 8 674 96782. el. p. z.vaitiekuniene@kaunospc.lt
  • Laura Patašiūtė tel. 8 607 98166. el. p. l.patasiute@kaunospc.lt

Informuojame, kad prašymus dėl Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos maistu ir higienos priemonėmis paramai gauti priima Kauno m. socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus Socialinio darbo organizatorės:

  • Žydrė Vaitiekūnienė, tel. 8 749 el. p. z.vaitiekuniene@kaunospc.lt
  • Laura Patašiūtė tel. 8 607 98166. el. p. l.patasiute@kaunospc.lt

Atsiimant paramą būtina turėti asmens tapatybės dokumentus.

Asmenys, du kartus iš eilės neatvykę pasiimti paramos, iš sąrašo išbraukiami.

Skip to content