DĖL LAPŲ IŠVEŽIMO!

Daugiabučių namų administratoriai ir namų bendrijos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. rugpjūčio 5 d. nutarimu Nr. 831 patvirtintų ,,Daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administravimo nuostatų“ 4,3 p. organizuoja daugiabučių namų naudojamo žemės sklypo priežiūrą. Jeigu daugiabutis neturi suformuoto ir įregistruoto žemės sklypo, Vadovaujantis Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklėmis, faktiškai naudojama teritorija laikoma teritorija iki gretimos teisės aktų nustatyta tvarka priskirtos ar faktiškai naudojamos teritorijos, bet ne daugiau kaip 50 metrų nuo pastatų išorinių atitvarų.

Gyventojai, tvarkydami teritorijas, lapus sukrovė į krūvas arba sudėjo į maišus prie gatvių, tuo pažeisdami  Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklių reikalavimus.

Prašome daugiabučių namų administratorius ir bendrijų pirmininkus nedelsiant organizuoti gyventojų surinktų lapų išvežimą.

Primename, kad Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas užtraukia LR Administracinių nusižengimų kodekso 366 straipsnyje numatytą atsakomybę.

Skip to content