Dainavos gyventojai pavasarį sutiko trankiai

Vakar, vasario 28 dieną, Dainavos gyventojai rinkosi į Užgavėnių šventę. Renginį tradiciškai suorganizavo „Dainavos būstas“ ir Dainavos seniūnija.

Smagiai praleisti laiką susirinko daugiau nei 300 rajono gyventojų. „Dainavos būsto“ kolektyvas pasirūpino, kad Užgavėnės būtų sočios – visi norintieji buvo vaišinami gardžiais blynais ir karšta kakava. Renginio vedėjas visus, mažus ir didelius, kvietė žaisti įvairius žaidimus, vaišino saldainiais, skambėjo muzika. O renginio kulminacija tapo Morės deginimas, palydėtas šūksniais „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!”.

Šventėje dalyvavusi ponia Roma džiaugėsi, kad kiekvienais metais į šventę susirenka vis daugiau gyventojų: „Tokios šventės man labai patinka, galėtų ir dažniau vykti panašūs renginiai. Nereikia niekur toli eiti ar važiuoti, viskas čia pat. Susitikau senas pažįstamas, nuotaika dar geresnė“, – džiaugėsi moteris.

Šalimais stovėjęs Jonas taip pat pritarė, kad šventė jam labai patinka: „ Atlydėjau savo anūkę, mergaitė visą savaitę suko galvą kaip persirengti, gaminosi kaukę. Žinoma gaila, kad šiemet persirengėlių mažai, tačiau vis tiek smagu – geras oras, skanūs blynai. Tikrai išvysim žiemą“, – akį merkė Jonas.

Šventės akimirkos:

 

Skip to content