Birželio 1-2 dienomis jau tradicija tapusios Kauno miesto Seniūnijų žaidynės subūrė stipriausius visų Kauno miesto seniūnijų atstovus

Šių metų birželio 1-2 dienomis jau tradicija tapusios Kauno miesto Seniūnijų žaidynės subūrė stipriausius visų Kauno miesto seniūnijų atstovus varžytis net devyniose skirtingose sporto rungtyse (krepšinis, futbolas, stalo tenisas, lauko tinklinis, šaškės, šachmatai, smiginis, virvės traukimas ir seniūnų trikovė).

Pirmoji rungtis kaip įprasta futbolo atstovus subūrė birželio 1 dieną į Kauno mokyklos „Tauras“ stadioną. Dainavos seniūnijos komanda žaidynes pradėjo pergale, bet fortūnai nusisukus iškovojo garbingą 5-ąją vietą.

Vasaros pradžia sutapo su seniūnijų žaidynėmis ir birželio 2 dieną pasitiko susirinkusius lietumi , tačiau oro sąlygos neišgąsdino kovingai nusiteikusius parko tinklinio rungties atstovų ir jie puikiai pasirodė iškovodami I-ąją vietą moterų parko tinklinio ir I-ąją vietą vyrų parko tinklinio rungtyse. Nuoširdžiai dėkojame moterų ir vyrų parko tinklinio Dainavos seniūnijos atstovams už puikius rezultatus ir iškovotas pergales.

Krepšinio rungtyse Dainavos seniūniją atstovavo dvi vyrų komandos dviejose amžiaus grupėse: 20 ir vyresni bei 41 m. ir vyresni. Rungtynės vyko Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ salėje, kur vyko kova dėl pjedestalo aukščiausios pakylos. Džiaugiamės drauge su  Dainavos seniūnijos atstovais, kurie  puikiai pasirodė ir dėkojame už dalyvavimą.

Moterų krepšinio rungtyje nenugalimos Dainavos seniūnijos atstovės. Jos įnirtingai kovėsi ir parodė nepakartojamą meistriškumą bei iškovojo I-ąją vietą. Šaunuolės merginos.

Stalo teniso rungtis vyko Sporto mokyklos „Gaja“ patalpose. Dainaviškiai iškovojo 4-ą vietą.

Arši kova vyko tarp Šančių ir Dainavos seniūnijų virvės traukimo rungtyje. Antrus metus iš eilės šioje rungtyje Dainavos seniūnijos komanda laimi II-ąją vietą.

Puikia pasirodė ir III-ąją vietą Dainavos seniūnijai iškovojo Smiginio rungties atstovai. Nors keliems komandos žaidėjams tai pirmasis pasirodymas, bet rezultatai tikrai pranoko lūkesčius.

Šachmatų rungtyje Dainavos seniūniją atstovavo puikus žaidėjų sąstatas ,iškovota II-oji vieta.

Sveikiname šaškių trejetuką. Šioje rungtyje, reikalaujančioje didelio susikaupimo nepalaužiami ir iškovojo I-ąją vietą Dainavos atstovai.

 

 

 

 

Skip to content