Anoniminė apklausa dėl smurto artimoje aplinkoje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai vykdo anoniminę apklausą , dėl smurto artimoje aplinkoje.

Kartą į pusmetį vykdome apklausas ir analizuojame apibendrintą informaciją, todėl būsime dėkingi, jeigu atsakysite į anketos klausimus ar pasidalinsite su draugais, kolegomis ir bendruomenės nariais. Apklausa visiškai anoniminė, duomenys reikalingi, kad žinotume kokia situacija vyrauja Kauno mieste, ar žmonės linkę prašyti pagalbos ir žino kur kreiptis.

Apklausa:

https://docs.google.com/forms/d/1ViUY69oRwqJ70qar_CSnr_zoNS8Jnlf6VN_QuLySAE8/edit

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content