Adventinis vakaras ,,Širdies šviesos užgimimas“

Kauno Panemunės bendruomenė įgyvendina projektą ,,Panemunė mano šeima“ pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Kauno miesto savivaldybėje. Įgyvendinant projektą Kauno Panemunės bendruomenė gruodžio 17 d. 17.00 val. Panemunės bažnyčioje organizavo Adventinį vakarą ,,Širdies šviesos užgimimas“. Į šventinę Advento vakaronę susirinko bendruomenė, tautodailės studijos ,,Versmė“  menininkės, vakaro metu buvo eksponuojama menininkių tapybos darbų paroda. Folklioro ansamblis ,,Tautinukai“ su vadove Gražina Kepežinskiene pradėjo šventinį vakarą lietuvių liaudies dainomis, sveikinimo žodį tarė  klebonas Rimantas Baltrušaitis, bendruomenės pirmininkas Gediminas Žukauskas, LRS narė Gintarė Skaistė, LRS nario, prof. Aurelijaus Verygos padėjėjos Gintarė Veličkienė ir Aušra Daugėlienė.

Vakarą vainikavo sakralinės muzikos giesmės. Atlikėjai Išlaužo parapijos klebonas Vilius Sikorskas ir vyrų ansamblio ,,Antikinis Dovydas“ trupė.

Dėkojame dalyviams, organizatoriams.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content