„A.C.Patria“ Savarankiškumo ugdymo centro „Kitaip“ darbuotojai kviečia į susitikimą nuotoliniu būdu

Birželio 23 d. 13:30 val. kviečiame į Savarankiškumo ugdymo centro  „Kitaip“ online pristatymą birželio 23 d. 13:30 val. Papasakosime apie save, veiklas bei galimybes globoje augantiems ar augusiems 16-29 m.  jaunuoliams – pameistrystę, stovyklas šią vasarą, mokslo stipendiją, palydėjimo paslaugą, lydimąjį būstą ir kt.

Kviečiame registruotis!

 

Pakviečiau jus užpildyti formą:
Birželio 23 d. 13:30 val. „A.C.Patria“ Savarankiškumo ugdymo centro „Kitaip“ veiklos ir programos 16-29 m. jaunuoliams pristatymas
„A.C.Patria“ Savarankiškumo ugdymo centro „Kitaip“ darbuotojai birželio 23 d. 13:30 val. nuotoliniu būdu (zoom programos pagalba) kviečia globos namų darbuotojus, šeimynų mamas, tetas, globėjus ir 16-29 m. jaunuolius susipažinti ir išgirsti apie asmeninio augimo galimybes įvairiose „Kitaip“ centro veiklose, programos ir projektuose. Bus dalinamasi apie stipendijos programą, stovyklas, žygius, pameistrystę, lydimąjį būstą ir kitas veiklas.
Užpildyti formą
Sukurti savo „Google“ formą

Susitikimo nuoroda:https://us02web.zoom.us/j/88000599981?pwd=SHRXSitiRXJzeFJtQ1hoQU5xNkNRZz09

 

Užsiregistravusiems nuorodą atsiųsime asmeniškai anketoje nurodytu el. paštu arba FB.

 

Pagarbiai,

Savarankiškumo ugdymo centro „Kitaip“ koordinatorė

Inga Rusinaitė-Vaitkuvienė

 

 

„A.C. Patria“ Savarankiškumo ugdymo centras „KITAIP“

  • Darbas su jaunuoliais augusiais globos namuose
  • Lydimas būstas (apgyvendinimas iki vienerių metų)
  • Individuali į poreikius orientuota pagalba jaunuoliams
  • Grupinės veiklos

www.patria.lt

Tel. +37064144323; +37067936450

El.paštas: kitaip.patria@gmail.com

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content