Kauno kultūros centro informacija!

2022 metus Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai pasitinka su naujais planais ir idėjomis bei kviečia prisijungti naujus narius:

vaikų liaudiškų šokių kolektyvas „Šėltinis“ (8-13 metų vaikus)
Kazio Binkio teatras (į jaunimo grupę nuo 13 m. / į suaugusiųjų grupę nuo 19 m.)

mišrūs chorai: „Gintaras“, „Kamertonas“ (jaunimą ir suaugusiuosius vyrus ir moteris)
folkloro ansamblis „Gadula“ (suaugusiuosius vyrus ir moteris)

mišrus choras „Diemedis“ (suaugusiuosius ir senjorus vyrus ir moteris)
vyrų choras „Perkūnas“ (suaugusiuosius ir senjorus vyrus)

– pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Ainiai“ (senjorus vyrus ir moteris)

Jūsų laukia draugiški kolektyvai, prasmingas ir smagus laisvalaikio praleidimas, pasirodymai ne tik miesto ir šalies renginiuose, bet ir išvykos bei kelionės į užsienį!

Informacija apie veiklas ir užsiėmimų laikus darbo dienomis telefonu: + 370 37 320661 ir +370 37 324130 arba Kauno kultūros centro feisbuko paskyroje. Plačiau apie kolektyvus: https://kaunokulturoscentras.lt/

 

Kauno kultūros centras (Vytauto pr. 79)

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content