Šventinio koncerto, įvykusio spalio 1 d. „METAI ŠVYTURIAI GYVENIMO KELY“  šventės akimirkos.

Šventinio koncerto, įvykusio spalio 1 d. „METAI ŠVYTURIAI GYVENIMO KELY“  šventės akimirkos.

Įvyko puiki šventė, programos dalyviai įdomiai pateikė savo pasirodymai. Žiūrovai  buvo dosnūs aplodismentais ,aktyviausieji net šoko….

Visą įvykusios šventės informaciją galite  rasti facebook – asmeniniame Antanina  Birutė Draskinaitė Liutvinskienė puslapyje ir Kauno sejorų klubas „Berželis“ puslapyje.

Antanina  Birutė Draskinaitė Liutvinskienė

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content