Tinklinio aikštelė Technikumo g.

2020 m. vasarą Asociacija Narsiečių bendruomenė iš projektinių lėšų atnaujino paplūdimio tinklinio aikštelę, esančią Technikumo g. Buvo įbetonuoti nauji tinklinio stovai, ištiestos žymėjimo juostos, atvežta smėlio, ištiestas naujas tinklas.

Deja, rudenį tinklinio tinklas ir žymėjimo juostos buvo pavogtos.

Apklausus Asociacijos narius dėl naujo tinklinio tinklo pirkimo iš Asociacijos Narsiečių bendruomenės lėšų buvo nuspręsta tinklinio tinklą nupirkti dar kartą. Ir štai naujas tinklas jau užkabintas! Tinklinio aikštelė laukia žaidėjų!

Asociacija Narsiečių bendruomenė taria didelį ačiū Asociacijos nariui p. Jonui ir Narsiečių gyventojui p. Dainiui už iniciatyvą užkabinant tinklą!

P.S. Saugumo sumetimais tinklas aprašinėtas/pažymėtas „Narsiečiai“.

 

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content