Programa „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

Informacija apie Panemunės seniūnijos Nevyriausybinių organizacijų bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Kauno miesto savivaldybėje.

VšĮ „Kultūros kiemas“ 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ vykdomo projekto – Leidinio ,,Rokai – inkliuzas gintaro širdy“ parengimas, publikavimas ir viešas pristatymas – darbai eina į pabaigą.

Projekto eigoje leidinys kelis kartus keitė pavadinimą. Aptariant ir konsultuojantis su Rokų bendruomene „prigijo“ pavadinimas „KNYGA APIE ROKUS“. „Knyga apie Rokus“ jau parengta, sumaketuota ir atspausdinta. Knygai suteiktas ISBN kodas 978-609-8187-09

Knyga – visos bendruomenės darbas. Įvykių liudytojai ir kraštotyros medžiagos rinkėjai kaip bitutės į korio akutes sunešė savo darbo žiedadulkes, iš kurių išėjo visas korys. Jų darbo medumi galės mėgautis visi, kas  nori susipažinti su Rokų ir jų apylinkių praeitimi ir dabartimi.

VšĮ „Kultūros kiemas“ projekto vadovė Daiva Klimavičienė dėkoja visiems Rokų bendruomenės nariams, kurių dėka leidinys išvydo dienos šviesą ir dabar nekantriai laukia susitikimo su skaitytoju.

 

Skip to content