Psichikos sveikatos diena Kauno mieste

Spalio 10d. yra Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Šios dienos tikslas yra didinti sąmoningumą apie psichikos sveikatą. Ta proga daugybė organizacijų, įstaigų skirtingose pasaulio šalyse rengia įvairius renginius bei akcijas. Jų metu siekiama keisti klaidingus stereotipus apie psichikos sutrikimus, kviečiama kreiptis pagalbos esant poreikiui, o taip pat skatinama rūpintis savo psichikos sveikata.

2018 metų tema: „Jaunas žmogus ir psichikos sveikata besikeičiančiame pasaulyje“. Paauglystė ir jauno suaugusiojo amžius – tai laikotarpis, kupinas pokyčių. Nors tai yra natūralus virsmas, tačiau globaliame ir besikeičiančiame pasaulyje tie pokyčiai gali tapti tikru iššūkiu. Netinkami būdai ar per maži vidiniai resursai sprendžiant šiuos iššūkius gali prisidėti prie gilesnių vidinių problemų. Kiekvienas savo vidinius resursus gali stiprinti įvairiais būdais.

Norime pakviesti į psichikos sveikatą gerinančių renginių savaitę „Gaudyk geros savijautos bangas“, kurios metu supažindinsime su būdais, padedančiais gerinti savijautą. Kviesime pažinti savo emocijas per dailės terapiją, pajausti judesio galią zumba treniruotėje, atrasti naujų potyrių patyriminio pasivaikščiojimo metu bei auginti savo toleranciją kartu žiūrint Tarptautinio žmogaus teisių festivalio filmą. Daugiau informacijos rasite programoje.

Skip to content