Kauno savivaldybėje vyks vieša projekto „Wonder Woman“ konferencija

„Lyčių lygybė yra daugiau nei tiesiog tikslas. Tai yra skurdo mažinimo, tvarios plėtros skatinimo ir gero valdymo sąlyga.“ – Kofi Annan. Visada su tuo sutikai, bet niekada neturėjai progos apie tai prabilti garsiai? Prisijunk prie „Aktyvaus jaunimo“ ir išsakyk, ką galvoji!

30 jaunimo darbuotojų iš Lietuvos, Ispanijos, Italijos, Jungtinės Karalystės, Graikijos ir Lenkijos susirinko Kaune tam, kad prisidėtų prie moterų teisių, lyčių lygybės ir įtraukties. Kauno savivaldybėje vyks vieša projekto „Wonder Woman“ konferencija, finansuojama „Erasmus +“ programos. Renginys vyks lapkričio 2 d. nuo 16:00 iki 19:00 Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje ir yra nemokamas ir atviras visiems. Kiekvienas, net ir mažiausias žingsnis svarbus. Ženk savąjį!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/243831939646562/?active_tab=about

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content