Siunčiama nuotrauka

Išnuomojamo nekilnojamo turto skelbimai

Eil.              Nr. Turto pavadinimas, plotas, adresas, panaudojimo paskirtis Pradinis nuompinigių dydis už 1 kv. m  per mėnesį,                  Eur (be PVM) Pradinis nuompinigių dydis už visą nuomojamą turtą per mėnesį,  Eur (be PVM) Pradinis įnašas, Eur (be PVM)* Turto nuomos terminas Papildomos sąlygos
1. 4242 kv. m bendro ploto automobilių stovėjimo aikštelė Chemijos g. 4C, Kaune, automobiliams statyti. 0,2 2545,2 1 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui. Nuomininkas privalo užtikrinti įvažiavimą į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę Chemijos g. 4E, Kaune, per automobilių stovėjimo aikštelę Chemijos g. 4C, Kaune.
2. 53,56 kv. m negyvenamoji patalpa 2-4 pastate 1C2b Vaidoto g. 115, Kaune, veiklai, atitinkančiai pastato paskirtį, įregistruotą Nekilnojamojo turto registre (mokslo). 1 500 3 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui

 Nuomininkas įsipareigoja pasirašyti susitarimą:

1. su Kauno miesto savivaldybės administracija dėl atsiskaitymo už sunaudotą vandenį, elektros energiją ir naudojimąsi bendrojo naudojimosi patalpomis; 2.  su Kauno Šančių mokykla-daugiafunkciu centru dėl atsiskaitymo už patalpų šildymą ir karšto vandens ruošimą. 3. su kitais pastato, plane pažymėto 1C2b (unikalusis  Nr. 1997-3021-7017), Vaidoto g. 115, Kaune, antrojo aukšto patalpų naudotojais dėl naudojimosi 54,57 kv. m ploto patalpa, plane pažymėta 2-10, tvarkos.

3. 86,66 kv. m negyvenamoji patalpa 1-12 pastate 2C2b Vaidoto g. 115, Kaune, sporto ar kultūrinio švietimo veiklai vykdyti. 1 500 3 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui

Nuomininkas įsipareigoja pasirašyti susitarimą:

1. su Kauno miesto savivaldybės administracija dėl atsiskaitymo už sunaudotą vandenį, elektros energiją ir naudojimąsi bendrojo naudojimosi patalpomis; 2.  su Kauno Šančių mokykla-daugiafunkciu centru dėl atsiskaitymo už patalpų šildymą ir karšto vandens ruošimą.

4. 4,24 kv. m negyvenamoji patalpa (I-4) Vilniaus g. pėsčiųjų tunelyje, Kaune, paslaugų, prekybos veiklai vykdyti. 7,5 500 5 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui
5. 7,34 kv. m negyvenamosios patalpos pastate           J. Gruodžio g. 16, Kaune (3A2p), veiklai, atitinkančiai patalpų paskirtį (tualetas). 5 500 3 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui 1. Nuomininkas įsipareigoja pasirašyti su Kauno miesto savivaldybės administracija susitarimą dėl atsiskaitymo už sunaudotą vandenį ir elektros energiją. 2. Savo lėšomis atlikti patalpų ir santechnikos įrenginių remontą. 3. Leisti patalpomis neatlygintinai naudotis Kauno miesto savivaldybės administracijos padalinių darbuotojams, dirbantiems pastate J. Gruodžio g. 16, Kaune.
6. 182,29 kv. m pastatas – biblioteka Prancūzų g. 49, Kaune (1B2p), veiklai, atitinkančiai pastato paskirtį, įregistruotą Nekilnojamojo turto registre. 100 500 3 metams, bet ne ilgiau kaip iki nuosavybės teisės į turtą perėjimo kitam asmeniui

* – pradinis įnašas lygus paskelbto pradinio nuompinigių dydžio 3 mėnesių sumai, bet ne mažesnis nei 500 Eur (be PVM).

Paraiškos dalyvauti nuomos konkurse ir pridedamų dokumentų skaitmeninės kopijos teikiamos elektroninėmis priemonėmis prisijungus prie elektroninių paslaugų sistemos adresu http://ep.kaunas.lt (Kauno miesto savivaldybės elektroninės paslaugos/turto nuomos konkursai) Naudojimosi Kauno miesto savivaldybės elektroninių paslaugų sistema taisyklių nustatyta tvarka.

Paskutinė paraiškų dalyvauti konkurse pateikimo diena – 2017 m. lapkričio 21 d., 17 valanda. Savivaldybės turto nuomos konkurso komisijos posėdis vyks 2017 m. lapkričio 24 d. 11 val., J. Gruodžio g. 9, 302 kab.

Už nurodytą išnuomojamą turtą (nurodant adresą)  pradinis įnašas turi būti sumokėtas ne vėliau kaip iki 2017 m. lapkričio 21 d., 17 val. į Kauno miesto savivaldybės administracijos (įstaigos kodas 188764867) sąskaitą Nr. LT25 4010 0425 0002 0314, esančią AB DNB banke, banko kodas 40100.

Papildoma informacija apie Savivaldybės nuomojamą turtą teikiama tel. 20 92 73, Zita Mozūraitienė, el. p. zita.mozuraitiene@kaunas.lt Patalpų apžiūra organizuojama interesantams iš anksto susitarus  – tel. 20 92 73.

Fiziniai arba juridiniai asmenys, norintys dalyvauti Savivaldybės turto nuomos konkurse, arba jų atstovai, skelbime nurodytu laiku turi pateikti paraišką ir pridedamų dokumentų skaitmenines kopijas elektroninėmis priemonėmis prisijungus prie elektroninių paslaugų sistemos adresu http://ep.kaunas.lt

Konkurso dalyviai, norintys dalyvauti nurodyto išnuomojamo turto nuomos konkurse, savo nuožiūra turi pateikti dokumentus, kurie patvirtina, kad jie turi galimybes ir finansinius pajėgumus įgyvendinti sutarties sąlygas.

Paraiška bei kiti dokumentai pateikiami lietuvių kalba. Jei atitinkami dokumentai yra išduoti kita kalba, turi būti pateiktas tinkamai patvirtintas vertimas į lietuvių kalbą.

Su Kauno miesto savivaldybės turto nuomos konkursų organizavimo ir vykdymo taisyklėmis, pavyzdinės nuomos sutarties sąlygomis ir Kauno miesto savivaldybės nekilnojamojo turto tvarkos aprašu galima susipažinti čia  arba Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje adresu www.kaunas.lt (verslas ir finansai/turtas/nekilnojamasis turtas).

 

 • Kontaktų paieška ir struktūra
  Kontaktų paieška ir struktūra
  Savivaldybės darbuotojų kontaktų paieška
 • Paslaugos
  Paslaugos
  Čia rasite savivaldybės teikiamas paslaugas
 • Transportas
  Transportas
  maršrutai, tvarkaraščiai, e. bilietas
 • Asmenų aptarnavimas
  Asmenų aptarnavimas
  Aptarnaujami padaliniai, paraiškų priėmimo informacija
 • Projektiniai pasiūlymai
  Projektiniai pasiūlymai
  Statinių projektų viešinimas
 • Kultūra ir turizmas
  Kultūra ir turizmas
  įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
 • Verslas ir finansai
  Verslas ir finansai
  Lengvatos verslui, leidimai, finansai ir mokesčiai, parduodamas turtas
 • Korupcijos prevencija
  Korupcijos prevencija
  Antikorupcijos komisija, kontaktai
 • Urbanistika
  Urbanistika
  teritorijų planavimas ir statyba, žemės sklypai, reklama
 • Civilinė metrikacija
  Civilinė metrikacija
  Santuokos registracijos apžvalga, informacija jaunavedžiams
 • Švietimas
  Švietimas
  įstaigos, ugdymas, premijos
 • Socialinė apsauga
  Socialinė apsauga
  paslaugos, parama, būstas
 • Seniūnijos
  Seniūnijos
  kontaktai, paslaugos, naujienos
 • Aplinka
  Aplinka
  aplinkos apsauga, švara, dviračių takai, gyvūnai
 • Sveikata
  Sveikata
  įstaigos, slauga, sanitarija, teisės aktai
 • Sportas
  Sportas
  įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
 • Jaunimas
  Jaunimas
  Jaunimo reikalų taryba, projektai, organizacijos
 • Investicijos
  Investicijos
  Investiciniai projektai, strateginiai dokumentai, ES finansuojami projektai
 • Nevyriausybinės organizacijos
  Nevyriausybinės organizacijos
 • Renovacija
  Renovacija
 • Gyvenamasis būstas
  Gyvenamas būstas
 • zalia_ikona_pabegeliai
  Pabėgėlių integracija
 • Civilinė sauga
  Civilinė sauga
 • zalia_ikona_paveldas
  Kultūros paveldas
 • Viešoji tvarka
  Viešoji tvarka
 • Teisės paslaugos
  Teisinė pagalba