Socialinio būsto pirkimo skelbimas

Kauno miesto savivaldybė (toliau – Savivaldybė), kodas 188764867, Laisvės al. 96, 44251 Kaunas, tel. (8~37) 42 26 31, el. p. info@kaunas.lt, skelbiamų derybų būdu perka socialinį būstą (toliau – gyvenamosios patalpos) Kauno mieste: vieno ir dviejų kambarių butus (detalesnė informacija pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų apraše).

Pasiūlymai su Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų apraše nurodytais dokumentais dalyvauti skelbiamose derybose (toliau – Pasiūlymas) turi būti pateikti iki 2022 m. balandžio 15 d. 10.30 val., darbo dienomis ir darbo valandomis. Vėliau pateikti Pasiūlymai nebus nagrinėjami ir bus grąžinti juos pateikusiems kandidatams. Pasiūlymai užklijuotame voke su užrašu: „Socialinio būsto pirkimai“ nurodant kandidato rekvizitus pateikiami Savivaldybės administracijos Nekilnojamojo turto skyriuje, J. Gruodžio g. 9, Kaune, prieš tai paskambinus telefonais, kuriais teikiama informacija. Pasiūlymą kandidatas gali pateikti pats,  per kurjerį arba atsiųsti paštu nurodytu adresu.

Informacija teikiama: tel. +370 646 14648, +370 37 204631, el. paštu jurgita.vasiliauskiene@kaunas.lt ir (ar) rosita.petraitiene@kaunas.lt.

Perkamos gyvenamosios patalpos turi būti namuose, statytuose ne anksčiau kaip 1971 metais. Šis reikalavimas netaikomas gyvenamosioms patalpoms, esančioms mūriniuose ar monolitiniuose namuose. Jei gyvenamosios patalpos yra iki 1968 m. pastatytuose mūriniuose ar monolitiniuose namuose jų nuosavybę patvirtinančiame dokumente  Nekilnojamo turto registro centrinio duomenų banko išraše, turi būti nurodytas patalpų fizinio nusidėvėjimo procentas, nustatytas ne anksčiau kaip 2022 metais.

Nebus perkamos gyvenamosios patalpos, kurių baigtumas nėra 100 proc., esančios (įrengtos) buvusiuose bendrabučiuose bei mediniuose ar karkasiniuose namuose, įrengtos pusrūsiuose, palėpėse, užstatytuose koridoriuose, taip pat nebus perkamos neįrengtos ir poilsiui skirtos gyvenamosios patalpos, tik dalis gyvenamųjų patalpų, gyvenamosios patalpos, kuriose įrengta nuotekų (kanalizacijos) sistema, funkcionuoja tik veikiant siurbliams, didelio aukščio (virš 4 metrų) gyvenamosios patalpos, kuriose suformuota papildoma gyvenamoji zona, į kurią patenkama laiptais, kopėčiomis ir pan. bei gyvenamosios patalpos, šildomos krosnimis ar elektra. Taip pat nebus perkamos gyvenamosios patalpos, kurios Nekilnojamojo  turto kadastro duomenimis 2022 metais jau yra fiziškai nusidėvėjusios daugiau kaip 54 procentais.

Kandidatas ar jo įgaliotas atstovas pateikia užpildytą ir pasirašytą Pasiūlymą (atskirai dėl kiekvienos siūlomos pirkti gyvenamosios patalpos), gyvenamosios patalpos nuosavybę patvirtinančių dokumentų kopijas, kadastro duomenų bylos kopiją ir įgalinimus patvirtinančių dokumentų, suteikiančių teisę asmeniui parduoti ir derėtis dėl gyvenamųjų patalpų pardavimo, kopijas. Pasiūlymai dalyvauti derybose ir kiti dokumentai pateikiami lietuvių kalba.

Pasiūlymo forma

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content