Orientacinis žaidimas visai šeimai „Vaikų Velykėlės Kaune“

2021 m. balandžio  4–11 dienomis  Kauno tautinės kultūros centras dovanoja kauniečiams bei miesto svečiams išskirtinę galimybę dalyvauti nemokamame orientaciniame žaidime visai šeimai „Vaikų Velykėlės Kaune“.

Tai smagus žaidimas Kauno mieste po atviru dangumi. Kviečiama gyvai pasivaikščioti po pavasarišką senamiestį, sekant mobiliosios programėlės nuorodas, atliekant užduotis. Pradėti savo nuotykį  galima tik atvykus į starto vietą patogiu laiku bei prisijungus mobiliuoju telefonu prie žaidimo internetinio puslapio su specialiu kodu, kurį  gausite nurodytu elektroniniu paštu.

Po prisijungimo bendrausite su virtualiu paukštuku mobiliojo telefono pagalba, kuris lydės komandą viso žaidimo metu. Žaidime atrasite netikėtų Kauno  ženklų, sužinosite daugiau apie Velykų papročius, atskleisite margučių raštus, pasisemsite daugybę gerų emocijų, o svarbiausia – gerai praleisite laiką su šeima.

Užsiregistruoti galima čia: https://4t.lt/KTKC/

Žaidimas prasidės atvykus į starto vietą prie Kauno pilies ir įvedus el. laišku gautą kodą.

Žaidimo datos: balandžio 4–11 d.
Žaidėjai: rekomenduojame susiburti į komandas. Primename, kad laikantis karantino sąlygų, žaidime gali dalyvauti pavieniai asmenys, šeima  arba dviejų namų ūkio nariai.
Žaidimo startas: Kauno pilies prieigos, Pilies g. 17, Kaunas 44275.
Laikas: startuoti galite Jums patogiu laiku.
Žaidimo trukmė: žaiskite tiek laiko, kiek tik norite. Su vienu prisijungimu galite dalyvauti vieną kartą. Žaidimo eiga: žaidimas sudarytas iš 12 užduočių, maršrutas – iki 3 km.
Judėjimas: pėsčiomis.
Kaina: NEMOKAMA.

Daugiausiai balų surinkusieji žaidėjai bus apdovanoti atminimo suvenyrais. Su laimėtojais bus susisiekta registracijoje nurodytu el. paštu.

*Nepamirškite pilnai pakrauti mobilųjį telefoną ir pasirūpinti veikiančiu internetu.

 

Kauno tautinės kultūros centro informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content