Kaune pradėjo veikti Karščiavimo klinika

(Kauno miesto sav. nuotrauka)

Karščiavimo klinika įkurta Žemuosiuose Šančiuose – Kauno poliklinikos Šančių filialo pastate ( A. Juozapavičiaus pr. 72). Klinika  pacientus priima nuo 8 iki 20 valandos.

Pagal sveikatos apsaugos ministro įsakymą, šioje medicinos įstaigoje gydytojo apžiūrai gali lankytis pacientai nuo 18 iki 60 metų amžiaus, kurių kūno temperatūra pakilusi virš 37,8 laipsnių ir jaučiamas bent vienas iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų.

Atvykę pacientai privalo griežtai laikytis nurodytos tvarkos bei vykdyti visus Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnų nurodymus: atvažiavus į specialiai paruoštą aikštelę, sustoti joje ir nelipti iš automobilio, neatidaryti langų, padėti matomoje vietoje A4 formato lapą su savo telefono numeriu, pagal kurį bus identifikuojami, taip pat pateikti asmens dokumentą.

Atėjus paciento eilei, teritorijoje dirbantys Viešosios tvarkos skyriaus specialistai, parodys ženklą išlipti iš transporto priemonės ir eiti tiesiai į pastatą (polikliniką). Prie durų žmones pasitiks medikai su specialiomis apsaugos priemonėmis ir palydės toliau.

Pabrėžiame, kad pacientai iš Kauno miesto priimami tik tiksliai nurodytu registracijos laiku ir tik su šeimos gydytojo siuntimu.

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content