Karantino metu vykdyta veikla

Nuo kovo 16 dienos,  tris mėnesius trukusio karantino laikotarpiu ir ekstremalios situacijos metu, Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistai sutelkęs jėgas, galimybes ir pasiaukojimą, kompetencijos ribose nuolatos vykdė skyriaus funkcijas ir papildomą veiklą miesto gerovei.

Darbuotojai atliko 1452 patikrinimus Kauno miesto įmonėse, sistemingai kasdien lankėsi visose miesto viešosiose erdvėse ir siekė nustatyti kaip juridiniai ir fiziniai asmenys laikosi karantino režimo reikalavimų.

Pastebėtina, kad 14 įmonių buvo  įteikti pasirašytinai žodiniai įspėjimai bei surašytas 31 administracinio nusižengimo protokolas už karantino režimo reikalavimų pažeidimus.

Prie mobilaus koronaviruso patikros punkto (Jonavos g. 51A, Kaune) Viešosios tvarkos skyriaus  darbuotojai užtikrino viešąją tvarką  nuo kovo 19 d. kiekvieną savaitės dieną (poilsio ir švenčių dienomis) po 12 darbo valandų.  Specialistai iš viso dirbo 90 darbo dienų, t.y. 1.080 darbo valandas, užtikrinant viešąją tvarką ir karantino režimo įgyvendinimą. Veikla koronaviruso patikros punkte vykdoma iki šiol, kontroliuojant atvykstančių asmenų srautus.

Prie karščiavimo klinikos, kuri įrengta adresu:  A. Juozapavičiaus pr. 72, Kaune, skyriaus specialistai dirbo nuo kovo 30 d.  kiekvieną darbo dieną po 8 darbo valandas.  Iš viso 53 darbo dienas, t.y. 408 darbo valandas, užtikrinant viešąją tvarką ir karantino režimo įgyvendinimą.

Pandemijos metu buvo nuolat stebima, tikrinama ir įvertinama informacija pagal 142 pranešimus apie galimus  karantino režimo pažeidimus iš virtualaus koronaviruso infekcijos (COVID-19) žemėlapio.

Visu karantino laikotarpiu vyko bendradarbiavimas su žiniasklaidos atstovais, pateikta 15 pranešimų apie ekstremalią padėtį Kauno mieste, suteikta informacija visuomenės transliuotojams: TV3, LNK, LRT.

Kaunas dėkoja kiekvienam asmeniškai prisidėjus prie COVID-19 pirmosios bangos suvaldymo ir nepaisant karantino atšaukimo šalyje, ragina išlaikyti susitelkimą ir supratingumą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content