Karantino kontrolei užtikrinti vyksta Viešosios tvarkos specialistų reidai Kauno mieste

Nuo kovo 16 dienos, įsigaliojus karantinui, Kauno miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausieji specialistai aktyviai vykdo reidus Kauno mieste ir tikrina, ar laikomasi įsigaliojusio vyriausybės nutarimo „Dėl Karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ reikalavimų.

Informuojame, kad siekiama užtikrinti griežtą tvarką ir tinkamą jos kontrolę Kauno mieste, todėl Viešosios tvarkos specialistai tikrina kultūros, sporto, laisvalaikio bei pramogų įstaigas, taip pat sveikatingumo paslaugų centrus, restoranus, kavines, barus, parduotuves (išskyrus maisto prekių), prekybos ir (arba) pramogų centrus grožio paslaugas teikiančius salonus bei lošimų automatų salonus.

Primename, kad pagal 2020 m. kovo 14 d. priimtą LR Vyriausybės nutarimą, draudžiamas lankymasis ir fizinis lankytojų aptarnavimas:

3.2.3. Draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir fizinis lankytojų aptarnavimas.

3.2.3. Draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai.

3.2.4. Draudžiama sveikatinimo paslaugų centrų, sanatorijų, poilsio centrų veikla, išskyrus individualias reabilitacijos paslaugas, kurios susijusios su gydymu.

3.2.5. Viešbučių ir kitos patalpos naudojamos asmenims izoliuoti atskiru savivaldybių ir apgyvendinimo paslaugų teikėjų susitarimu arba savivaldybės administracijos direktoriaus reikalavimu.

3.2.6. Draudžiama viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų veikla, išskyrus, kai maistą galima išsinešti arba kitais būdais jį pristatyti gyventojams.

3.2.7. Draudžiama parduotuvių, prekybos ir (arba) pramogų centrų, išskyrus maisto, veterinarijos, vaistinių ir optikos prekių pardavimą, veikla, taip pat turgaviečių, išskyrus maisto, veikla. Šis draudimas netaikomas internetinei prekybai ir kai prekės pristatomos gyventojams.

3.2.8. Draudžiama teikti grožio paslaugas.

3.2.9. Draudžiama lošimo namų (kazino) ir lošimo automatų salonų veikla.

Pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 45 straipsnį: „Visuomenės sveikatos srities Europos Sąjungos reglamentų ar sprendimų, higienos norminių aktų ar kitų visuomenės sveikatos srities teisės aktų, Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimą“ už karantino sąlygų nepaisymą numatyta griežta administracinė atsakomybė – bauda (sankcija) fiziniams asmenims numatyta iki 560 eurų, o juridiniams asmenims – iki 3000 eurų.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content