Informacija apie nuosavybės teisių atkūrimui Kauno mieste formuojamus žemės sklypus

Kauno miesto teritorijų, kuriose bus formuojami perduodami neatlygintinai nuosavybėn nauji žemės sklypai piliečiams nuosavybės teisėms į miesto žemę atkurti, sąrašas, patvirtintas Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. gruodžio 29 d. įsakymu Nr. A-4721.

Detalesnę informaciją apie teritorijas Jūs galite rasti www.zpdris.lt, įvedus rengiamo projekto paslaugos numerį, nurodytą įsakyme.

Esant klausimų prašome kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyriaus Teritorijų planavimo organizavimo poskyrio vyr. specialistę Eglę Vaitiekūnaitę (el. p. [email protected]).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content