Dėl viešojo transporto rugpjūčio 28 dieną

Rugpjūčio 28 dieną S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vyks Aviacijos šventė. Rugpjūčio 28 dienai organizuojamas 30-asis autobusų maršrutas Geležinkelio stotis–S. Dariaus ir
S. Girėno aerodromas. Autobusai važiuos M. K. Čiurlionio g., Vytauto pr., Kęstučio g., I. Kanto g., Karaliaus Mindaugo pr., Veiverių gatve.

Po renginio keleivius veš ŽA maršrutų autobusai. Autobusai išvyks iš S. Dariaus ir
S. Girėno aerodrome papildomai įrengtos stotelės 22.45 ir 23.00 val.

Daugiau informacijos  https://www.stops.lt/kaunas/

 

 

Transporto ir eismo organizavimo skyrius

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content