Informacija apie paukščių gripą

Pastaruoju metu, esant padidėjusiai paukščių gripo viruso plitimo rizikai, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nuolat informuoja piliečius bei paukščių laikytojus apie taikytinas priemones, kad Lietuvą pasiekęs viruso užkratas neišplistų.

Šiuo tikslu sukurtas informatyvus ir edukacinis vaizdo įrašas apie paukščių gripą, kuriame pateikiama svarbiausia informacija, prevencinės priemonės ir veiksmai, kurių reikia imtis pasireiškus ligos simptomams ar radus paukščio gaišeną. Vaizdo įrašas buvo kruopščiai parengtas taip, kad jame būtų pateikta tiksli ir lengvai suprantama informacija įvairaus amžiaus gyventojams.

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti naudodamiesi šia nuoroda:

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content