Greitoji medicinos pagalba

Greitosios medicinos pagalbos tarnyba teikia šias paslaugas:

Būtinoji medicinos pagalba

Būtinoji medicinos pagalba teikiama nemokamai visiems asmenims paskambinusiems trumpuoju numeriu 112 arba skubią būtinąją medicinos pagalbą, esant nelaimingiems atsitikimams, gyvybei gręsiančioms būklėms, ūmiai susirgus ir užtikrina tolesnį pacientų transportavimą į atitinkamą gydymo įstaigą.

Pacientų pervežimas

Asmenims ir organizacijoms teikiamos mokamos pacientų pervežimo paslaugos, kai nereikalinga būtinoji medicinos pagalba.

Budėjimas renginiuose

Teikiama mokama budėjimo renginiuose paslauga.

Pavėžėjimas

Tikslinių grupių asmenims teikiama nemokama iš anksto suplanuota pavėžėjimo į gydymo įstaigas ir grįžimo iš jų paslauga užsiregistravusiems trumpuoju numeriu 1808.

 

Generalinis direktorius – Nerijus Mikelionis.

Platesnė informacija: https://greitojipagalba.lt/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content