SPALIO 18 D. – EUROPOS SĄJUNGOS KOVOS SU PREKYBA ŽMONĖMIS DIENA

Artėjant Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis dienai, kviečiame į Kauno Kazio Binkio teatro dokumentinį/prevencinį spektaklį „Spąstai“.

Renginio data: Spalio 18 diena.

Renginio laikas: 18:00 – 19:30 val.

Renginio vieta: Kauno Kultūros centras

Vytauto pr. 79, Kaunas. Didžioji salė

Ateikit išgirsti, pamatyti ir pajausti, kaip aktorių lūpomis prabylantys patys tapusieji prekybos žmonėmis aukomis. Ką iš tiesų patiria išvežami vogti, prostitucijos aukos tapę ar kitaip išnaudojami beteisiai. Kaip pateko į spąstus ir ką ištrūkę išrėktų, kad kitiems to netektų patirti. „O kodėl Jūs tylite, kodėl Jūs nieko nesakote?“ Išvysite specialistų reakcijas, išgirsite paliečiančias socialinių darbuotojų bei teisėsaugos atstovų patirtis.

Spektaklį dovanoja Kauno Kazio Binkio teatras

Vaidina – Kauno Kazio Binkio teatro aktoriai.

Režisierė – Nida Vita Žilinskienė.

Pjesės autorius – Nida Vita Žilinskienė.

Spektaklio trukmė – 50 minučių.

Spektaklis rodomas be pertraukos.

*Rekomenduojama nuo 14 metų.

*Įspėjimas, spektaklyje naudojami necenzūriniai žodžiai.

Kviečiame registruotis iki spalio 16 dienos (*https://forms.gle/6jrEBx7iuk7wFsn7A

Facebook įvykio nuoroda:

https://fb.me/e/1kJXUpeEC

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content