SMURTO ARTIMOJE APLINKOJE PREVENCIJOS KOMISIJOS POSĖDIS

Kauno miesto savivaldybės smurto artimoje aplinkoje prevencijos komisijos posėdis kviečiamas 2023 m. spalio 11 d., 9 val. Microsoft Teams“ platformoje

         Darbotvarkė:

  1. Dėl smurto artimoje aplinkoje situacijos Kauno miesto savivaldybėje, įsigaliojus apsaugos nuo smurto orderio skyrimo tvarkai, aptarimo.
  2. Dėl smurto artimoje aplinkoje pavojų keliančių asmenų laikino apnakvindinimo problemų.
  3. Dėl Smurtinio elgesio artimoje aplinkoje keitimo programos, patvirtintos Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2023 m. rugsėjo 13 d. įsakymu Nr. A1-603, aptarimo (nuoroda Teisės aktų registre https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/d764eec0520e11ee81b8b446907f594f).
  4. Komisijos narių klausimai, pastabos, pasiūlymai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content