Savivaldybės gyvenamųjų patalpų nuomos sutarčių pakeitimas LR civiliniame kodekse numatytais atvejais

Dokumentų sąrašas:

 1. 1.Gyvenimo Savivaldybės gyvenamosiose patalpose teisėtumą patvirtinantis dokumentas su kopija (nuomos sutartis, orderis).
 2. Keičiant nuomos sutartį dėl:
  2.1. pirminio nuomininko mirties – jo mirties liudijimas ir kopija;
  2.2. pirminiam nuomininkui išvykus gyventi kitur arba šeimos nariams susitarus – jo rašytinis sutikimas pakeisti nuomos sutartį vieno iš šeimos narių vardu, patvirtintas notariškai arba parašytas pateikiant dokumentus.
 3. Pažymos apie visų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių asmenų (a) gyvenamąją vietą ir (b) šeimos sudėtis iš seniūnijos.
 4. Visų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių suaugusių asmenų ir jų šeimos narių pasai ar asmens tapatybės kortelės ir jų kopijos, nepilnamečių – gimimo liudijimai ir jų kopijos.
 5. Visų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių suaugusių asmenų ir jų šeimos narių sutikimai dėl nuomos sutarties pakeitimo vieno iš jų vardu, patvirtinti notariškai arba parašyti pateikiant dokumentus.
 6. Pareiškėjo giminystę arba santuokinį ryšį (jo nutrūkimą) su pirminiu nuomininku, o taip pat kitų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių asmenų su pareiškėju nurodantys dokumentai ir jų kopijos.
 7. Pažymos apie pareiškėjo, jo šeimos narių (įskaitant ir nepilnamečių) ir kitų, šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių, asmenų ir jų šeimos narių (įskaitant ir nepilnamečių) Lietuvos Respublikos teritorijoje nuosavybės teise turėtą ir turimą įregistruotą turtą iš Valstybės įmonės Registrų centras (L. Sapiegos g. 5) ir kitas turto turėjimą pagrindžiančias pažymas pagal LR Vyriausybės 2003-05-28 nutarimą Nr. 670.
 8. 8.Administratoriaus pateiktos paskutinės sąskaitos už gyvenamosios patalpos nuomą ir komunalines paslaugas ir jų kopijos.
 9. Asmens (šeimos) pajamų ir turto deklaracija teisei į valstybės paramą pagal LR valstybės paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti bei daugiabučiams namams modernizuoti įstatymą nustatyti (paskutinių 12-kos mėnesių iš Kauno apskrities VMI) (jei tai numato nuomos sutarties sąlygos).
 10. Prašymas Gyvenamojo fondo administravimo skyriui dėl nuomos sutarties pakeitimo.
Dokumentai priimami: pirmadieniais 10-12 val., trečiadieniais 13-15 val. Gyvenamojo fondo administravimo skyriuje (J.Gruodžio g. 9, I a., 102 kab. tel. 208615, 103 kab. tel. 20 38 61, 105 kab. tel. 207035) (R. Čepulienė, A. Narkuvienė, L. Kalvaitienė, R. Petraitienė, P. Radzevičius).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content