Renginys „Ne(žinau), kas yra prekyba žmonėmis“

Nuotolinio renginio metu:

???̌??????? kaip sekasi Bažnyčios bendruomenei darbuotis šiame lauke, ???? ??????????? ?????????? ??????????? ????????? ??? ??̨ ?????????̨ mums papasakos policijos pareigūnas, teatro vadovė-režisierė. Kartu su Vidaus reikalų ministerijos atstove ???̌???????? prekybos žmonėmis situaciją mūsų šalyje. ???? ????????? ???????? atstovai ir nevyriausybinio sektoriaus atstovai, teikiant pagalbą nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis. ?̨(??)??????????, kodėl yra svarbu kalbėtis apie šį reiškinį bei įgyvendinti įvairias prevencines veiklas!

???????? ??????? ???????. ?????̌???? ?????????!
Registracijos nėra, renginio nuorodą rasite apačioje.

NUORODA DALYVAUTI RENGINYJE:
https://us06web.zoom.us/j/83658039003

NUORODA Šv. Mišių transliacijai nuo 18 val.:
https://www.youtube.com/watch?v=yMYr9p7lMZI

Daugiau informacijos ir renginio DIENOTVARKĖ:
https://www.caritas.lt/…/renginys-nezinau-kas-yra…

Prekyba žmonėmis vyksta. Tai yra didžiausias šiuolaikinės modernios visuomenės skaudulys.
Ką mes žinome apie šį reiškinį? Ko nežinome? Kaip galime prisidėti, kad nukentėjusių, išnaudotų, apgautų žmonių būtų mažiau? Ar mes turime prisidėti?

DAUGIAU INFORMACIJOS RAISTE:

https://www.caritas.lt/news/renginys-nezinau-kas-yra-prekyba-zmonemis

2022.02.08-Renginio dienotvarkė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content