ORGANIZUOJAMAS KONKURSAS

Vadovaujantis Projekto „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“ socialinių dirbtuvių paslaugos partnerių atrankos tvarkos aprašu, patvirtintu Neįgaliųjų reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus 2023 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. V-58 „Dėl projekto „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų sostinės regione, vidurio ir vakarų Lietuvos regione“ socialinių dirbtuvių paslaugos partnerių atrankos tvarkos aprašo ir socialinių dirbtuvių paslaugos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas) atrinkti 4 projekto socialinių dirbtuvių partnerius, kurie Projekto įgyvendinimo laikotarpiu, bet ne trumpiau kaip iki 2025 m. gruodžio 31 d. teiks socialinių dirbtuvių paslaugas Kauno miesto savivaldybėje. Socialinių dirbtuvių tikslas – ugdyti darbingo amžiaus asmenų, turinčių intelekto ir (ar) psichikos negalią, socialinius ir darbinius įgūdžius, skatinti jų savarankiškumą ir gyvenimą bendruomenėje ir, atsižvelgiant į asmenų individualius poreikius, užimtumą darbo rinkoje.

NUORODA Į APRAŠĄ:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/68aacd50164611ee9f7ec2ffce8b47bc

FINANSUOJAMOS PASLAUGOS IR JŲ TURINIO REIKALAVIMAI:

  • Socialinėse dirbtuvėse, pasitelkiant socialinių darbuotojų, individualios priežiūros specialistų, užimtumo specialistų (prekių gamybos ar paslaugų teikimo meistro) ir rinkodaros specialistų komandos pagalbą, ugdomi, palaikomi ir (ar) atkuriami asmenų socialiniai ir darbiniai įgūdžiai.
  • Socialinių dirbtuvių veikla siekiama ugdyti asmenų savarankiškumą ir gyvenimo bendruomenėje įgūdžius bei, atsižvelgiant į jų individualius poreikius, rengti atvirai darbo rinkai.
  • Socialinėse dirbtuvėse sukuriama produkcija realizuojama ar paslaugos teikiamos šalies ir/ar užsienio šalių prekių ir paslaugų rinkoje.

3_priedas_-pareiskėjoplusatitiktiesplusdeklaracija

2_priedas_plus-paraiskosplusforma-1

1_priedas_-vertinimopluskriterijai-2-1

NUMATOMŲ ATRINKTI SOCIALINIŲ DIRBTUVIŲ PARTNERIŲ PROJEKTE SKAIČIUS SAVIVALDYBĖJE:

4

PARAIŠKŲ PRIĖMIMO PRADŽIA IR PABAIGA

Paraiškų priėmimo pradžia – 2023 m. spalio 2 d.

Paraiškų priėmimo pabaiga-2023m. lapkričio 3 d.

PARAIŠKOS TURI BŪTI SIUNČIAMOS ELEKTRONINIU PAŠTU:

[email protected]

TELEFONO RYŠIO NUMERIS IR ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESAS PASITEIRAUTI:

(8 37) 20 70 65

El. p. [email protected]

Konsultacijų su konkursu susijusiais klausimais teikimo laikas: I-V 11:00-12:00

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content