MAISTO PAKETŲ IR HIGIENOS PRIEMONIŲ DALINIMO GRAFIKAS

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) maisto paketų ir higienos priemonių dalinimo grafikas lapkričio-gruodžio mėn.  EPLSAF dalinimo grafikas lapkričio-gruodžio

krepšelio sudėtis   EPLSAF’23_Krepšelio sudėtis_VI dalinimas (1)

Papildomas dalinimas nespėjusiems atsiimti paramos aukščiau nurodytu laikus vyks adresu Technikos g. 18 F, Kaunas (LPF „Maisto bankas“ sandėlyje):

gruodžio 14 d. nuo 16 val. iki 19 val.

Gruodžio 15 d. nuo 10 val. iki 13 val.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content