MAISTO PAKETŲ DALINIMO GRAFIKAS

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) maisto paketų
dalinimo grafikas spalio mėn. ir krepšelio sudėtis Dalinimo grafikas EPLSAF dalinimo grafikas EPLSAF’23_Krepšelio sudėtis_V dalinimas

Papildomas maisto paketų dalinimas nespėjusiems atsiimti paramos aukščiau nurodytu laikus vyks: lapkričio 4 d. ir lapkričio 6 d., 10-13 val. adresu Technikos g. 18 F, Kaunas (LPF „Maisto bankas“ sandėlyje).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content