EUROPOS SĄJUNGOS KOVOS SU PREKYBA ŽMONĖMIS DIENOS PAMINĖJIMAS

Kviečiame į Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos  spalio 17 d. 10 val. organizuojamą konferenciją, skirtą Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis dienai paminėti „Šiuolaikinės vergovės spąstai: tikri liudijimai ir institucijų patirtis keičiant situaciją“. Renginio metu planuojama pristatyti realius prekybos žmonėmis atvejus, aptarti  skirtingas prekybos žmonėmis formas bei institucijų patirtį dirbant su šiuo nusikaltimu ir teikiant pagalbą šio nusikaltimo aukomis.

Pranešimus skaitys ir sukaupta praktine darbo šioje srityje patirtimi dalinsis Lietuvos policijos, Generalinės prokuratūros, teismų atstovai. Bus teikiamos padėkos nevyriausybinių organizacijų atstovams ir baudžiamojo persekiojimo ekspertams už pasišventimą dirbti su itin sudėtingais prekybos žmonėmis atvejais. Konferencija vyks Ramintojos bažnyčios patalpose, Savičiaus g. 15, Vilniuje. Bus rengiama ir nuotolinė transliacija. Maloniai kviečiame registruotis iki spalio 16 d. adresu https://forms.gle/2fbmvBSHDYVhmA8SA. Pateikusiems registracijos duomenis bus išsiųsta detali renginio programa ir prisijungimo prie nuotolinės transliacijos Microsoft Teams platformoje nuoroda. Planuojama renginio trukmė – 2 val.

Europos Sąjungoje kovos su prekyba žmonėmis diena (spalio 18 d.) pradėta minėti 2007 m. Šios dienos tikslas – didinti informacijos apie prekybą žmonėmis sklaidą ir paskatinti įvairių institucijų, organizacijų bendruomenių keitimąsi žiniomis, patirtimi ir geriausios praktikos pavyzdžiais.

Paminėkime Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis dieną kartu, nes ir viena auka – viena auka per daug.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content