Sveikiname Vitalį Staugaitį Jubiliejaus proga

Jubiliejus – šventė, kuri priverčia stabtelti, susimąstyti… Jūs savo gyvenimą įprasminote ilgamečiu, doru ir garbingu darbu.

Nuoširdžiai sveikiname garbingo 90 metų Jubiliejaus proga. Linkime Jums geros sveikatos, kantrybės, ryžto ir ištvermės. Tegu laimė – didelė, žmogiška ir kaitri lydi Jūsų dienas.

Vitaliaus Staugaičio prisiminimai ir kūryba:

Tremtis

Eilės

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content