SVARBI INFORMACIJA GYVENTOJAMS!

Informacija gyventojams

 

SVARBI INFORMACIJA GYVENTOJAMS

 

UAB „Kauno vandenys” informuoja Kauno m. ir Kauno r. gyventojus, kad dėl Susisiekimo ministerijos įgyvendinamo Valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A1 Vilnius – Kaunas – Klaipėda ruožo nuo 99,29 iki 100,47 km rekonstravimo projekto, yra perklojami vandentiekio tinklai Jonavos gatvėje.

2020 08 26 d. nuo 7.00 val. iki 2020 08 27 d. 8.00 val. bus vykdomi magistralinių linijų Panerių g. perjungimo darbai.
Visų rekonstrukcijos darbų metu Šilainių ir Romainių mikrorajonams vanduo bus tiekiamas sumažintu slėgiu iš Vilijampolės ribotos talpos rezervuarų.
Vandens kokybė gali pablogėti Jonavos g., Centro, Vilijampolės, Šilainių, Romainių mikrorajonų gyventojams.

Prašome visų gyventojų šiuo laikotarpiu vandenį vartoti labai atsakingai ir taupiai.
Esant kritiniams atvejams , kreiptis Į UAB „Kauno vandenys“ Avarinę tarnybą tel. 8 800 20 000 ( rinktis – 4 temą ). Atsiprašome už nepatogumus.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content