Seniūnijos ataskaita

Sausio 31 d. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė pristatė seniūnaičiams, bendruomenių organizacijų atstovams ir visiems susirinkusiems seniūnijos ataskaitą už 2019 metus. Buvo pasidžiaugta, seniūnijos specialistų, bendruomenės narių bei pavienių asmenų, atliktais darbais ir pasiekimais.

2019 m., pasitelkiant visuomenei naudingą veiklą atliekančius asmenis, sutvarkytos 25 viešosios erdvės: surinktos ir  išvežtos atliekos į stambiagabaričių atliekų ir žaliųjų atliekų surinkimo vietas ir Lapių sąvartyną.

2019 m. buvo 807 gyventojai deklaravę gyvenamąją vietą Aleksoto seniūnijoje. Iš viso, metų gale, buvo 22905 gyventojai. Per 2019 metus padidėjo Aleksoto seniūnijoje įsikūrusių Saugios kaimynystės grupių, dabar jų yra jau 13 (buvo 11).

Iš ES lėšų baigtas tvarkyti Marvelės upės slėnis, Aleksoto apžvalgos aikštelė, Pabrėžos, Sprangausko ir Vyčio Kryžiaus gatvės, toliau tvarkomos: Kalvarijos, Čapliko, Petruičio ir Naujadvario gatvės.

Kartu su bendruomeninėmis organizacijomis surengta virš 78 švenčių, susitikimų, parodų.

Dalyvauta labdaringoje veikloje, aplankant senolius, organizuojant senjorų mėnesio renginius. Padėta vienišiems asmenims, organizuota kalėdinė eglutė mažas pajamas turinčių šeimų vaikučiams.

Toliau stiprinami bendradarbiavimo ryšiai su Brno Jehnicų seniūnija (Čekija), bendruomenės delegacija lankėsi Brno mieste. Su Yaotsu (Japonija) bei Lenkijos institutu Vilniuje, dalyvauta bendruose renginiuose, minit Liublino unijos 450 – ąsias pasirašymo metines, bendruomenė apsilankė Liubline.

Jau trejus metus japonų vaikai iš Gifu prefektūros Japonijoje, atvyksta į Aleksotą į J. Dobkevičiaus progimnaziją, kur savaitę laiko praleidžia aleksotiškių šeimose, apsupti dėmesiu ir meile.

Dėkojame visų bendruomenių ir organizacijų nariams už atliktus darbus, įstaigų ir organizacijų vadovams – už bendradarbiavimą gražinant ir puoselėjant, mūsų, Aleksotą.

 

Ataskaita pridedama. Aleksoto seniūnijos ataskaita 2019

 

  

  

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content