Seniūnaičiams pristatyta seniūnijos 2016 m. veiklos ataskaita

2017 m. sausio 24 d. vyko Panemunės seniūnijos seniūnaičių sueiga. Sueigos metu seniūnaičiams buvo pristatyta  seniūnijos 2016 m. veiklos ataskaita, seniūnaičiai supažindinti su Vietos savivaldos įstatymo pakeitimais, nauja seniūnaičių rinkimų tvarka.

Sueigos  metu nutarta 2017 m. vasario 9 d. 17.30 val. Vaidoto g. 115, aktų salėje organizuoti gyventojų susirinkimą, kurio metu seniūnaičiai pristatys savo veiklos ataskaitas už 2014-2016 metus.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content