Susitikimas su Rokų bendruomenės centro atstovais

2022 m. birželio 13 d. vyko Vidaus reikalų ministerijos skelbto konkurso ,,Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektams ir bendruomenės iniciatyvoms nustatyti”  dalyvių pagerbimas. Kauno Rokų bendruomenės iniciatyva „Bendruomenės sutelktumo ir saugumo jausmo gerinimas Rokų mikrorajone“ įvertinta geriausiai!

Susitikimo metu Kauno lopšelio – darželio ,,Rokutis” salėje Panemunės seniūnijos atstovams ir bendruomenės pareigūnams buvo pristatytas Rokų bendruomenės centro atstovų darbas.

Sveikiname visus, aktyviai prisidėjusius prie projekto įgyvendinimo: Rokų bendruomenės centro pirmininką Kastytį Kuzmicką, Rokų seniūnaitijos seniūnaitę Ramutę Stanislovaitienę, Kauno lopšelio – darželio ,,Rokutis” atstovus, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresniają  tyrėją Rasą Zinkevičienę.

pristatymas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content