Pristatyta Panemunės seniūnijos 2023 metų veiklos ataskaita

Šių metų sausio 25 d. Panemunės seniūnijoje vyko Panemunės seniūnijos seniūnaičių sueiga, kurios metu buvo pristatyta Panemunės seniūnijos veiklos 2023 m. ataskaita ir pagrindinės 2024 m. veiklos kryptys, aptarti aktualūs klausimai. Kauno miesto Socialinių paslaugų centro darbuotojos pristatė Centro misiją, supažindino su centro veikla.
Su Panemunės seniūnijos veiklos 2023 m. ataskaita galite susipažinti čia arba atvykę į Panemunės seniūniją, Vaidoto g. 115, Kaunas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content