Panemunės seniūnijos seniūnaičių 2018 metų veiklos ataskaitos

2019 m. vasario 7 d. Panemunės seniūnijoje vyko Panemunės seniūnijos išplėstinės seniūnaičių sueigos posėdis, kurio metu buvo priimtas sprendimas – seniūnaičių 2018 metų veiklos ataskaitas pateikti seniūnei Rasinai Žolynienei ir paskelbti seniūnijos internetiniame puslapyje.

Pateikiame Panemunės seniūnijos seniūnaičių 2018 metų veiklos ataskaitas.

 

B. Valatkevičiaus ataskaita_2018 E. Mikalausko ataskaita_2018 G. Praniulio Mikalausko ataskaita 2018ataskaita_2018  R.Stanislovaitienes ataskaita 2018

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content