Pagyvenusių ir socialiai pažeidžiamų žmonių renginys

Eigulių seniūnijos bendruomenės taryba 2015 m. gegužės 20 d. posėdyje nusprendė Valstybės biudžeto lėšomis, skirtomis seniūnijai, finansuoti Pagyvenusių ir socialiai pažeidžiamų žmonių renginį. Renginiui numatyta skirti iki 1140 Eur.
Seniūnijos organizuotą viešojo pirkimo konkursą dėl renginio surengimo paslaugos pirkimo laimėjo Muravos bendruomenės centras, pasiūlęs mažiausią paslaugos kainą 1090 Eur.
Renginys – dviejų dienų išvyka į Anykščius, aplankant Puntuko akmenį, Lajų taką ir į Molėtus, aplankant astronomijos observatoriją, etnokosmologijos muziejų, įvyks rugsėjo 26-27 dienomis.
Nakvynė numatyta Rūtos kaimo sodyboje., nameliuose.
Seniūnija apmokės kelionės ( 35 vietų autobusas) ir nakvynės išlaidas. Objektų lankymo bilietams kelionės dalyviai turėtų turėti apie 10 eurų savo asmeninių lėšų, taip pat pasirūpinti maistu dviems dienoms.
Šis renginys skirtas seniūnijos socialiai pažeidžiamiems žmonėms ( senjorams, neįgaliesiems), taip pat seniūnijos teritorijoje aktyviai vykdančių kultūrinę, sportinę, edukacinę ar kitą bendruomeninę veiklą organizacijų nariams.
Dėl dalyvavimo išvykoje prašome kreiptis į savo bendruomenines organizacijas, seniūnaičius iki 2015 m. rugsėjo 21 d.

Pridedama išvykos programa.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content