Nuo šiol Dainavos seniūnijoje dar saugiau!

Nuo šiol Dainavos seniūnijoje dar saugiau!

Tęsiant tolesnį policijos bendradarbiavimą su bendruomenėmis, savivaldos ir kitomis institucijomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnių iniciatyva, Dainavos seniūnijoje įkurtos net 3 saugios kaimynystės grupės, Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos ir Žaliakalnio policijos komisariatų prižiūrimose teritorijose. Vieningi ir budrūs kaimynai susibūrė Partizanų g. 49, Birželio 23-osios g. 7 ir 15 daugiabučiuose. Susitikimo metu ne tik pasirašyti susitarimai, bet ir dalintasi gerąja patirtimi.

Dainavos seniūnė džiaugėsi gyventojų pilietine iniciatyva ir noru dirbti išvien su savivaldos bei teisėsaugos institucijomis, kaimynais, bendruomene.

„Matome, kad šie žmonės tikrai pasiruošę dirbti kartu, yra veiklūs ir atsakingi. Tikimės, kad drauge sukursime aplinką, kurioje saugu ir gera gyventi“, – sakė pareigūnai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content