Kviečiame susipažinti su Panemunės seniūnijos seniūnaičių 2022 metų veiklos ataskaitomis ir Panemunės seniūnijos 2023 metų veiklos planu

2023 m. vasario 9 d. vyko Panemunės seniūnijos  seniūnaičių sueigos posėdis, kurio metu buvo pateiktos 2022 metų seniūnaičių veiklos ataskaitos, Panemunės seniūnijos vyriausioji specialistė, atliekanti seniūno funkcijas, Loreta Knėpienė supažindino su Panemunės seniūnijos 2022 m. veiklos ataskaita ir pristatė Panemunės seniūnijos 2023 m. veiklos planą.

Panemunės seniūnaitijos seniūnaitės 2022 m. veiklos ataskaita

Rokų seniūnaitijos seniūnaitės 2022 m. veiklos ataskaita

Sėmenos seniūnaitijos seniūnaičio 2022 m. veiklos ataskaita

Vaišvydavos seniūnaitijos seniūnaičio 2022 m. veiklos ataskaita

Panemunės seniūnijos 2022 m. veiklos ataskaita

Panemunės seniūnijos 2023 m. veiklos planas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content