Keičiasi Socialinės paramos skyriaus asmenų aptarnavimo tvarka

Keičiasi Socialinės paramos skyriaus asmenų aptarnavimo tvarka

Siekiant mažinti klientų buriavimasi Socialinės paramos skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyryje seniūnijose, dėl COVID keliamų grėsmių, nuo 2020 m. lapkričio 3 d. pareiškėjų prašymai bus priimamai nuotoliniu būdu. Pagal išankstinę registraciją bus priimami tik naujai besikreipiantys pareiškėjai.

Socialinės paramos skyriaus internetinėje svetainėje gyventojams yra sudaryta galimybė elektroniniu būdu užsiregistruoti priėmimui pas socialinės paramos skyriaus specialistus bet kurioje seniūnijoje. Bei rasti visą kitą reikiamą informaciją: kontaktus, darbo laiką, adresus, teikiamas paslaugas bei teisinę informaciją.

https://www.kaunas.lt/socialine-apsauga/parama/

Sužinoti preliminarų piniginės socialinės paramos dydį naudojantis būsto šildymo išlaidų kompensacijos ar socialinės pašalpos dydžio skaičiuoklėmis.

https://www.spis.lt/Skaiciuokles

Prisijungti prie Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (toliau – SPIS) https://www.spis.lt/  bei video instrukcijas kaip prisijungti prie SPIS ir pateikti prašymus https://www.spis.lt/Titulinis/VideoInstrukcijos

 

Naujai besikreipiantys pareiškėjai pagal išankstinę registraciją bus priimami šiose seniūnijose:

Gričiupio – Gričiupio g. 11, tel. 45 13 22.
Dainavos – V. Krėvės pr. 41, tel. 41 22 00.
Aleksoto – Veiverių g. 132, tel. 39 11 78.
Centro, Žaliakalnio – Partizanų g. 5, tel. 33 19 61.
Eigulių – P. Plechavičiaus g. 9 A, tel. 72 22 23.
Šančių – A. Juozapavičiaus pr. 72, tel. 34 04 52.
Šilainių – Baltų pr. 53, tel. 24 07 84.
Vilijampolės – Lampėdžių g. 10, tel. 26 02 48.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content