Informacija skirta tik atvykusiems iš Ukrainos Lietuvos piliečiams ir lietuvių kilmės asmenims

Lankstinukuose glaustai ir aiškiai pateikiama visa reikalinga informacija apie Lietuvos piliečių ir lietuvių kilmės asmenų, išvykusių dėl karo Ukrainoje, registraciją, leidimą nuolat gyventi, socialines garantijas, sveikatos apsaugos, švietimo klausimus, patirtų išlaidų atlyginimą, pašalpas ir kt. išmokas, integraciją ir pan. klausimus. apie iš Ukrainos atvykusius Lietuvos piliečius arba lietuvių kilmės asmenis, lankstinukus lietuvių ir ukrainiečių kalbomis.

Primename, jog ši tvarka yra skirta tik atvykusiems iš Ukrainos: – Lietuvos Respublikos piliečiams,  asmenims, turintiems teisę atkurti LR pilietybę,  lietuvių kilmės asmenims ir  jų šeimos nariams.

Lankstinukas lietuvių kalba

Lankstinukas ukrainiečių kalba

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content