Dėl žemės sklypų Neužmirštuolių tak. 2 ir Neužmirštuolių tak. 20, Kaune, detaliojo plano rengimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl  Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2023 m. balandžio 6 d.. įsakymu Nr. A-1253 „dėl žemės sklypų Neužmirštuolių take 2 ir Neužmirštuolių take 20, Kaune, detaliojo plano rengimo“ pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai ir uždaviniai – siekiant kurti sveiką, saugią, darnią, klimato kaitos padariniams atsparią gyvenamąją aplinką ir visavertes gyvenimo sąlygas gyvenamosiose vietovėse, derinti fizinių ir juridinių asmenų ar jų grupių, savivaldybių ir valstybės interesus dėl teritorijos naudojimo ir veiklos plėtojimo teritorijoje sąlygų, padalinti žemės sklypą (kadastro Nr. 1901/0297:156) Neužmirštuolių take 2  ir žemės sklypą (kadastro Nr. 1901/0297:155) Neužmirštuolių take 20 į du žemės sklypus ar daugiau žemės sklypų, nustatyti papildomą naudojimo būdą, suformuojant gyvenamosios paskirties kvartalą su visa būtina inžinerine ir susisiekimo infrastruktūra, nustatyti žemės sklypams teritorijos tvarkymo ir naudojimo bei statybos reglamentus pagal Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinius.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Susipažinti su pradedamo rengti detaliųjų planų keitimo procedūrų dokumentais ir stebėti proceso eigą galima LR teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje www.tpdris.lt (proceso numeris sistemoje K-VT-19-23-345) .

Vadovaujantis Nutarimo 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Dėl informacijos apie žemės sklypo, Neužmirštuolių take 2 ir Neužmirštuolių take 20, Kaune detaliojo plano rengimą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausiąjį specialistą A. Nosenko, tel. 8 (37) 207112, el. p. [email protected]

Inicijavimo sutartis

Darbų programa

Isakymas_Neužmirštuolių tak. 2 _20

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content