Dėl žemės sklypų J. Aisčio g. 7 ir Piliuonos g. 116, Kaune, detaliųjų planų koregavimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl žemės sklypo J. Aisčio g.7, Kaune, detaliojo plano, patvirtinto Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2006 m. spalio 9 d. įsakymu Nr. A-3870 „Dėl žemės sklypo J. Aisčio g. 7 detaliojo plano patvirtinimo“ (detaliajame plane žemės sklypas A), ir žemės sklypo Piliuonos g. 116, Kaune, detaliojo plano, patvirtinto Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2007m. liepos 21 d. įsakymu Nr. A-2605 „Dėl žemės sklypo Piliuonos g. 116 detaliojo plano patvirtinimo“ (detaliajame plane žemės sklypas 2), detaliųjų planų koregavimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai ir uždaviniai – pertvarkyti žemės sklypus J. Aisčio g. 7 ir Piliuonos g. 116, siekiant pakeisti žemės sklypo J. Aisčio g. 7 naudojimo būdą iš susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos į vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos, padalyti žemės sklypą Piliuonos g. 116 į du žemės sklypus, pakeisti detaliųjų planų sprendinius ir nustatyti papildomus sprendinius, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniais.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Susipažinti su pradedamo rengti detaliųjų planų keitimo procedūrų dokumentais ir stebėti proceso eigą galima LR teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje www.tpdris.lt (proceso numeris sistemoje K-VT-19-22-1046).

Vadovaujantis Nutarimo 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Dėl informacijos apie žemės sklypų J. Aisčio g. 7 ir Piliuonos g. 116, Kaune, detaliųjų planų koregavimą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausiąjį specialistą A. Nosenko, tel. 8 (37) 207112, el. p. [email protected]

Isakymas

Darbų programa

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content