DĖL ŽEMĖS SKLYPO UŽNEMUNĖS G. 5, KAUNE, DETALIOJO PLANO KEITIMO

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2011 m. balandžio 7 d. įsakymu A-1404 „Dėl žemės sklypo tarp Marvelės g. ir Nemuno upės detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtinto žemės sklypo Užnemunės g. 5, Kaune, detaliojo plano keitimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai ir uždaviniai – keisti žemės sklypo Užnemunės g. 5, Kaune, detalųjį planą, patvirtintą Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2011 m. balandžio 7 d. įsakymu A-1404 „Dėl žemės sklypo tarp Marvelės g. ir Nemuno upės detaliojo plano patvirtinimo“ su tikslu, prijungti valstybinės žemės sklypą, padalinti žemės sklypą, papildyti žemės sklypo naudojimo būdą, nustatytus suplanuotos teritorijos sprendinius, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniais.

Planavimo sprendiniai turi neprieštarauti Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniams, patvirtinto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014-04-10 sprendimu Nr. T-209, pakoreguoto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019-05-14 sprendimu Nr. T-196.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas

Vadovaujantis Nutarimo 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Dėl informacijos apie žemės sklypo Užnemunės g. 5, Kaune, Kaune, detaliojo plano keitimą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė Ž. Šabūnienė, tel. . 8-37 42 47 39, [email protected]

DARBŲ PROGRAMA INICIJAVIMO SUTARTIS ISAK_DP keitimas_Užnemunės g. 5

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content