2019 m. vasario 7 d. Panemunės seniūnijoje vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga

Sueigos metu bendruomenės atstovams ir seniūnaičiams Panemunės seniūnė Rasina Žolynienė pristatė Panemunės seniūnijos 2018 m. veiklos ataskaitą ir 2019 m. veiklos planą.

Sueigos metu buvo aptarti klausimai dėl 2018 m. programos ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ projektų: Panemunės BC – ,,Kelti pilietinį aktyvumą ir priimti sveikos gyvensenos iššūkius“ ir Rokų BC – ,,Lietuvos šimtmečio Kalėdos Rokuose“, vykdymo. Bendruomenės atstovams ir seniūnaičiams pateiktos susipažinimui projektų vykdymo finansinės ataskaitos.

Aptarti šventinio Vasario 16-osios renginio ,,Dovana Lietuvai – GELTONA ŽALIA RAUDONA“, kuris vyks Rokų gimnazijos salėje 2019 m. vasario 11 d. 15 val. (Vijūnų g. 2, Kaunas) organizaciniai klausimai.

Sueigos metu buvo pristatyta Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Panemunės PK viršininko Giedriaus Klimavičiaus ir Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus bendruomenės pareigūnų veiklos ataskaita už 2018 m.

Panemunės seniūnijos 2018 veiklos ataskaita_ 2019 planas skaidres (3)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content