Justino Vienožinskio premija

Justino Vienožinskio premija Kauno miesto savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 2 d. sprendimu T-160skirta menotyrininkei prof. Laimai Šinkūnaitei už ilgametį mokslinį ir kūribinį indėlį į Kauno bažnytinės dailės paveldo tyrimus ir sakralinio meno sklaidą.

Justino Vienožinskio premija Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014 m. kovo 20 d. sprendimu Nr. T-188 skirta tapytojai Aušrai Barzdukaitei-Vaitkūnienei už kūrybinį indėlį į Kauno kultūrą bei meną ir Lietuvos tapybos mokyklos tradicijų kūrybišką tęsimą bei propagavimą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content